Jegyek és bérletek

Program


Az utolsó tekercs

Az utolsó tekercs

Samuel Beckett Az utolsó tekercs című 1958-ban írt darabja egy Krapp nevű férfiról szól, aki születésnapjának "szörnyű eseménye" alkalmából minden évben szalagra mondja az elmúlt év fontosabb eseményeit, hogy ily módon megőrizhesse emlékeit azokra az időkre, amikor már nem lesz több hely az emlékezetében.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2014. október 12. vasárnap, 17:00

A 69 éves öregember újra meghallgatja az általa 39 éves korában rögzített, még korábbi önmagáról szóló szalagot, de már nem sikerül megértenie a felvételt. Beckett különös darabja a Krapp emlékei és rögzített emlékei közötti ellentmondásokról, valóság és érzékelés egybehangolásának képtelenségéről szól.

Ajánlatunk


Sokan emlékeznek rá: születésnapján Kocsis Zoltán minden évben rászoruló gyermekek javára adott jótékonysági hangversenyt a Nemzeti Filharmonikusok élén. Halála után öt évvel új kezdeményezés indult útjára: 2021 óta a Zeneakadémiával szövetkezve a magyar muzsika értékei előtt tisztelgünk a jeles napon, egykori főzeneigazgatónk emlékét is felidézve

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!