Tickets

Program


PR-Evolution: Merengők
2

PR-Evolution: Merengők

Tanulmányok hosszú sora született a nőről, de igazán még senki nem ismerte ki. A NŐ. Félénk, védelemre szorul, vagy bátor, tettre kész. Csábító vagy szende, irányító vagy követő.

 more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Tuesday, April 19 2011 8:00PM

Milyen a nő, teljes valójában, minden álarc nélkül, mikor csak ő van, és senki más. Lemeztelenítve áll előttünk, kétségeivel, félelmeivel.

Közvetítő a szecesszió nagy mestere Alfons Mucha, aki képes volt mindig úgy ábrázolni a nőt, amilyen valójában. Gyönyörűnek, legyen vékony, kövér, rövid, vagy hosszú hajú, magas, akár alacsony.

A képek mintha megelevenednének, elmesélnék mindazt, amit mögötte van. Kik is ők valójában.

Zene: Gergely Attila - montázs
Fény: Till András, Molnár Péter
Dramaturg: Nemes Orsolya

Our offer


As is the case every year, the Day of Hungarian Classical Music celebrates our musical heritage on the anniversary of the birth of Zoltán Kocsis.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.